Pagaminus keletą A klasės mosfetinio stiprintuvo variantų ir įsitikinus jo puikiu skambesiu, detalumu ir dinamika, kilo mintis, jog 8-nių vatų išėjime tereikia labai retais atvejais. Tiksliau, tai priklauso nuo vartotojo poreikių. Man asmeniškai, mėgstančiam klausyti Muzikos nedideliu garsu, tie 8W nėra reikalingi. Realiai pamatavus, kokiu gi galingumu praktiškai klausau, pasirodė jog 1W yra jau gan garsokai. 0,5W yra pats tas. Todėl iš esmės reikalingas tokio tipo gerai skambantis stiprintuvas bet be pagrindinio anksčiau pagamintų aparatų trūkumo, t.y. didelio energijos suvartojimo ir problemų su jo aušinimu. Dėl to ir buvo sukonstruota šio stiprintuvo modifikacija su kitais tranzistoriais, gerai dirbančiais esant nedidelėms srovėms per juos. Vietoje galingų IRFP150 panaudoti silpnesni IRF610. Tuo pačiu turime gerokai mažesnį tranzistoriaus įėjimo talpumą, IRF610 Source-Gate talpumas tik 180 pF. Tuo pačiu jokių problemų, galinį laipsnį valdant silpnais tranzistoriukais su didesne išėjimo varža.
Taip pat pakeistas ir pirminio stiprintuvo laipsnis. Kadangi mažos galios stiprintuvo galiniam laipsniui išsiūbuoti nereikia didelės signalo amplitudės, galima buvo atsisakyti jo maitinimo paaukštinta (50-60V) įtampa. Pakeista ir jo schema, dabartinė pakartoja modifikuotą lempinį SRPP kaskadą. Jame panaudoti J-fet tranzistoriai 2N5459, bet galima panaudoti visą eilę panašių, pavyzdžiui 2SK30, 2SK170 ir tt. Skiriasi cokoliuotės!
Rezistoriai R17 apsprendžia srovę per srovės šaltinį ir tuo pačiu atiduodamą į apkrovą galingumą. Mažinant jų reikšmę, stiprintuvo galingumas didėja, bet tuo pačiu didėja ir išskiriamos šilumos kiekis. Srovės šaltinis ir srovės reguliavimas per galinius tranzistorius veikia taip. Q5 source ir R17 sujungimo taške visada turėsime įtampą apie 0,65-0,68V. Priklausomai nuo to, prie kokios įtampos pradės atsidarinėti tranzistorius Q3. Kai jis nuo tų 0,67V prasidaro, pradeda per jį ir R10 tekėti srovė, įtampa ant C5 ir Q5 gate krenta, tranzistorius Q5 prisidaro ir stabilizuojasi tokioje padėtyje kad įtampos kritimas ant R17 visada būtų būtent tie 0,67V. Jei R17 mažinsime, tai srovė turės padidėti, nes Q3 vis vien "norės" būti pradarytas ties ta 0,67V riba, populiariai sakant. Taigi, galime paskaičiuoti, kokia bus srovė esant R17 sudarytai iš 2-jų lygiagrečiai sujungtų rezistorių po 4,3 Omo. R17 tokiu atveju bus 2,15 Omo. Srovė per tą R17 pagal Omo dėsnį bus I=U/R t.y. 0.67/2.15=0.312A. R17 galime kaitalioti gan plačiose ribose ir pasirinkti reikiamą srovę per galinį laipsnį.
Kaip matyti iš schemos, kolonėlių gnybtai yra po įtampa įėjimo žemės (GND) atžvilgiu. Jei netyčia bejunginėdami laidukus sujungsime RCA laido žemę su kolonėlių gnybtu, užtrumpinsime maitinimą. Todėl rekomenduotina kolonėlių gnybtus panaudoti ne metaliniu viršumi bet plastmasiniu, kad taip netyčia neatsitiktų.